Redea

Kontakt

    Prihvaćam Izjavu o privatnosti i povjerljivosti

    Ured ravnatelja:

    Sandra Polanec Marinović

    Sandra Polanec Marinović

    dipl. inf.

    Ravnateljica

    +385 (0)40 395 560 sandra@redea.hr
    mr. sc. Ana Kralj

    mr. sc. Ana Kralj

    dipl. oec.

    Zamjenica ravnateljice

    +385 (0)40 395 535 ana.kralj@redea.hr
    Mirna Vurušić Kriković

    Mirna Vurušić Kriković

    upravni pravnik

    voditeljica ureda ravnatelja

    +385 (0)40 395 560 mirna@redea.hr

    Ured ravnatelja - Odsjek za opće i ostale poslove

    Irena Horvat

    Irena Horvat

    oec.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 561 irena.horvat@redea.hr
    Jana Trajkova

    Jana Trajkova

    mag. iur.

    Stručnjakinja

    +385 (0)40 600 079 jana.trajkova@redea.hr
    Marija Jambrović

    Marija Jambrović

    dipl. iur.

    Stručna suradnica

    +385 (0)40 600 079 marija.jambrovic@redea.hr

    Odjel za strateško planiranje i razvojne programe

    Sandra Majsan

    Sandra Majsan

    dipl. oec.

    Voditeljica

    +385 (0)40 395 576 sandra.majsan@redea.hr
    Maja Golubić

    Maja Golubić

    dipl. tur. kom.

    Stručnjakinja

    +385 (0)40 395 571 maja.golubic@redea.hr
    Ana Mikulić

    Ana Mikulić

    dipl. pol.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 571 ana.mikulic@redea.hr
    Kristina Novak

    Kristina Novak

    mag. oec.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 600 075 kristina.novak@redea.hr
    Ivana Hajdinjak

    Ivana Hajdinjak

    mag. geogr.

    Suradnica

    +385 (0)40 600 075 ivana.hajdinjak@redea.hr
    Ivan Novak

    Ivan Novak

    struč. spec. oec.

    Suradnik

    +385 (0)40 395 571 ivan.novak@redea.hr

    Odjel za pripremu i provedbu projekata iz područja gospodarstva

    Maša Tomašić

    Maša Tomašić

    mag. oec.

    Voditeljica

    +385 (0)40 395 538 masa.tomasic@redea.hr
    Sanja Pintarić

    Sanja Pintarić

    mag. oec.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 572 sanja.pintaric@redea.hr
    Jurka Radiković

    Jurka Radiković

    mag. ing. agr.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 492 679 jurka.radikovic@redea.hr
    Mateja Vrtarić

    Mateja Vrtarić

    mag. inf.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 492 679 mateja.vrtaric@redea.hr
    Magdalena Trstenjak

    Magdalena Trstenjak

    mag. ing. agr.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 586 magdalena.trstenjak@redea.hr
    Željka Kalšan Novak

    Željka Kalšan Novak

    dipl. oec.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 600 074 zeljka.kalsan.novak@redea.hr
    Vedrana Jukić Posavec

    Vedrana Jukić Posavec

    dipl. ing. agr.

    Stručna suradnica 1. razine

    +385 (0)40 492 679 vedrana.jukic.posavec@redea.hr
    mr. sc. Damira Golubić

    mr. sc. Damira Golubić

    mag. oec.

    Suradnica

    +385 (0)40 600 074 damira.golubic@redea.hr

    Odjel za pripremu i provedbu projekata iz područja društvenih djelatnosti

    Petra Pavičić

    Petra Pavičić

    prof. angl. soc.

    Voditeljica

    +385 (0)40 600 078 petra.pavicic@redea.hr
    Izabela Pačandi

    Izabela Pačandi

    dipl. pol.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 580 izabela.pacandi@redea.hr
    Barbara Srnec Bujanić

    Barbara Srnec Bujanić

    dipl. oec.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 600 077 barbara.srnec.bujanic@redea.hr
    Mateja Živčec

    Mateja Živčec

    mag. inf.

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 395 528 mateja.zivcec@redea.hr
    Ivana Knez

    Ivana Knez

    mag. iur

    Viša stručna suradnica

    +385 (0)40 600 076 ivana.knez@redea.hr
    Vanja Čisar

    Vanja Čisar

    mag. phil.

    Stručna suradnica 1. razine

    +385 (0)40 492 679 vanja.cisar@redea.hr
    Tomislav Štefok

    Tomislav Štefok

    struč. spec. oec.

    Suradnik

    385 (0)40 600 077 tomislav.stefok@redea.hr
    Skip to content